Voľné pozície

Špecialista zákazníckej podpory s nemeckým jazykom

Baví ťa práca s ľuďmi, komunikácia a spokojnosť zákazníka je u teba na prvom mieste? Pridaj sa do nášho tímu a posilni partiu skvelých kolegov na zákazníckej podpore ako Špecialista zákazníckej podpory pre slovenský a rakúsky trh.

Pilulka je úspešná, stabilná a neustále rastúca spoločnosť. Sme na trhu už niekoľko rokov a sme jedným z najvýznamnejších hráčov na farmaceutickom trhu v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a v Rakúsku.

Skladník internetovej lekárne

Je ti blízka fyzická práca, prostredie skladu a chceš preniknúť do skladovej logistiky? Pridaj sa do nášho tímu a posilni partiu skvelých kolegov ako Skladník našej internetovej lekárne a pomôž nám udržiavať vysoký štandard, spoľahlivosť a kvalitu našich služieb. U nás sa pracuje na dvojzmennej prevádzke a víkendy máš voľné.

 

Kuriér Pilulka Expres

Baví ťa jazdiť autom a denne komunikovať s ľuďmi? Pridaj sa do nášho tímu a posilni partiu skvelých kolegov ako Kuriér Pilulka Expres a pomôž nám udržiavať vysoký štandard, spoľahlivosť a kvalitu našich služieb.

Špecialista nákupu a zásobovania

Cítiš sa doma pri práci s číslami? Rád/a komunikuješ? Si človek, ktorý má rád výzvy? Potom máme pre teba dvere otvorené. V našom dynamickom svete sa určite nudiť nebudeš. Ak si flexibilný/á, rád/a sa učíš nové veci a chcel/a by si pracovať pre neustále sa rozvíjajúci e-shop, určite sa nám ozvi.