Voľné pozície

BRAND MANAGER

V Pilulke hľadáme nového parťáka do nášho marketingového tímu, ktorý nám pomôže s budovaním nášho Lovebrandu. Hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á miluje výzvy a chce pracovať v perspektívnej a rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Pracovník skladu internetovej lekárne

Sme úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk.

Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už šiesty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov.

Aktuálne už zamestnávame viac ako 100 zamestnancov, napriek tomu si stále udržiavame rodinnú atmosféru a tímového ducha.

Hľadáme ďalších členov do nášho tímu, ktorí sa neboja práce ani výzvy a uprednostňujú dlhodobú spoluprácu v priateľskom prostredí.

LÉKÁRNÍK ASISTENT/KA ČR

Uvažujete o nové pracovní příležitosti v České republice?

Do našich kamenných Pilulka lékáren v České republice (Praha, České Budějovice, Plasy, Brandýs nad Labem) aktuálně hledáme nové kolegy/ně na pozici Lékárník asistent/-ka.

FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA ČR

Do našich kamenných Pilulka lékáren v České republice (Praha) aktuálně hledáme kolegy/ně na pozici Farmaceutický asistent/ka.

Špecialista podpory zákazníkov

V Pilulke hľadáme nového parťáka do nášho tímu zákazníckej podpory. Hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á miluje výzvy a chce pracovať v perspektívnej a rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti.