Voľné pozície

Marketing Specialist

Pilulka.sk hľadá posily do marketingového tímu. Tvojou hlavnou náplňou práce bude realizácia našich marketingových aktivít a aktivít našich dodávateľov. Budeš teda komunikovať s dodávateľmi a dolaďovať ich kampane na základe vyplnených mediaplánov, následne ich realizovať u nás na eshope v spolupráci s interným marketingovým tímom Pilulka. Samozrejme očakávame najmä kreativitu pri tvorbe kampaní a jednotlivých newsletterov a microsite. Výhodou je, ak vieš používať databázový program Airtable, ktorý je našou alfou a omegou. Ak ťa naša pozícia zaujme a rád/a by si si uchytil/a miesto v našom tíme a posúval/a Pilulku vpred, určite sa nám ozvi.

Pracovník skladu internetovej lekárne

Kto sme?

Sme úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk.

Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už šiesty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov.

Aktuálne už zamestnávame viac ako 40 zamestnancov, napriek tomu si stále udržiavame rodinnú atmosféru a tímového ducha.

Hľadáme ďalších členov do nášho tímu, ktorí sa neboja práce ani výzvy a uprednostňujú dlhodobú spoluprácu v priateľskom prostredí.