PHP Developer

Vývojáři

Ako vyzerá náš IT tím?

Na konkrétne technológie pozeráme ako na implementačný detail tak, aby sme sa ich nemuseli báť meniť alebo s nimi experimentovať.

Osvedčili sa nám napríklad tieto technológie: Docker, Galera cluster, MariaDB, Redis, ElasticSearch, KrakenD, RabbitMQ, MQTT, Mosquitto, Grafana, Sentry a mnoho ďalších

Nových technológií sa nebojíme a snažíme sa držať aktuálnych verzií, vrátane samotného PHP, ktoré už u nás na niektorých testovacích serveroch beží vo verzii 8.0. Zatiaľ pomerne bez chýb :)

IT nerobia len technológie, rozvíjame sa preto v agilnom prístupe. Aktuálne u nás nájdeš 14denné šprinty a mnoho ceremónií spojených so Scrumem. Tento rok intenzívne pracujeme na začlenenie princípov DevOps aj na oddelení niektorých monolitov do microservices a veríme, že rok zakončíme na Kubernetes.

Čo bude tvoja pracovná náplň?

Máme širokú škálu projektov. Všetky projekty si vyvíjame pre nás, a preto k vývoju pristupujeme s maximálnou starostlivosťou. Budeš u nás rozvíjať jeden z týchto projektov.

  • BackOffice - Jadro nášho businessu, ktoré je interným CRM + ERP + PIM systémom napojeným na veľa externých služieb a rozhraní, ktoré stoja za to spoznať a získať veľa nových skúseností. Denne s touto aplikáciou pracujú stovky zamestnancov a pomáha im posúvať Pilulku vpred.
  • E-commerce projekt - Nedávno sme spustili naše in-house riešenie na pilulka.cz/sk/ro, ktoré ďalej rozvíjame a mesačne ho navštevujú milióny zákazníkov.
  • Mobilné aplikácie - Našich verných zákazníkov rozmaznávame v mobilnej aplikácii, kde sme napríklad ako prvý v SR spustili platby cez Apple Pay, sledovanie kuriérov alebo novo vernostný program Pilulka Fit.
  • Business Inteligence - Data-driven firma je už dlho omieľaný Buzzword, ale pravdou zostáva, že bez správnej práce s dátami sa dnes žiadna firma nezaobíde a to vie aj náš tím analytikov. Bez dát si len ďalší človek s názorom.
  • Vendor management system - Najnovšia interná aplikácia na komunikáciu s našimi dodávateľmi tovaru. Cieľom aplikácie je automatizovať komunikáciu s dodávateľmi a omnoho viac ich vtiahnuť do hry.

Čo od Teba očakávame?

Požadujeme znalosť SQL databáz a jazyka PHP, ďalej znalosť gitu.

Čakal si dlhší zoznam? Veríme, že technológie okolo nás budú za niekoľko rokov úplne iné a každý z nás sa ich môže naučiť a tie nové sa budeme učiť všetci. Za každú ďalšiu nami používanú technológiu máš u nás malé bezvýznamené plus.

Najdôležitejšie pre nás je preto analytické myslenie, ochota učiť sa novým veciam a chuť do práce.

Čo Ti môžeme ponúknuť my?

  • Nadštandardné platové ohodnotenie, výkonnostné odmeny.
  • Spoločně sa všetci vzdelávame v rámci interných DEVFridays.
  • Možnosť home-office
  • Stretneš sa u nás s odborníkmi so skúsenosťami z najväčších firiem v Česku
  • Dostaneš možnosť kariérneho a finančného rastu
  • Finančné prémie za dobre odvedenú prácu
  • Práca v dynamickom odvetví e-commerce
  • Takmer rodinné prostredie v prevažne mladom kolektíve
  • Nápoje v rámci vybavenia kuchynky
  • Zamestnanecká zľava na produkty
  • Možnosť zvoliť si typ pracovného pomeru

Zaujala Ťa naša ponuka?

Sme jeden tím, no každý člen je pre nás dôležitý.

Ak sa chceš k nám pridať, neváhaj a zašli nám svoj štrukturovaný životopis na kariera@pilulka.sk.

Tešíme sa na Teba!

  • Mesto: Bratislava

AKO SA K NÁM PRIDAŤ?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

Pilulka tím

Za celú dobu existencie sme sa zúčastnili mnohých tímových aktivít ako sú futbalové turnaje, splavovanie vody, spoločné výlety na bežkách, lyžiach, bicykloch a pod. V pozadí nemôžu zostať ani kultúrne akcie typu divadelné vystúpenia, koncerty, účasti na odborných konferenciách, a pod. Skrátka sme tím a všetci naši hráči sú pre nás dôležití. Ak sa k nám chceš pripojiť, niečo nové sa priučiť a podieľať sa na veľkých veciach, daj nám vedieť. Tešíme sa na Teba!

Pilulka tým #1 Pilulka tým #2 Pilulka tým #3 Pilulka tým #4 Pilulka tým #5 Pilulka tým #6 Pilulka tým #7 Pilulka tým #8 Pilulka tým #9 Pilulka tým #10 Pilulka tým #11 Pilulka tým #12

Zamestnanecké výhody

Každému nášmu kolegovi ponúkame dostatočný priestor a firemné zdroje na realizáciu vlastných nápadov a zaujímavé platové ohodnotenie. Neoddeliteľnou súčasťou benefitov je možnosť pracovať priamo s majiteľmi spoločnosti a manažmentom. Našim cieľom je budovať príjemné pracovisko pre každého, ale tiež sa stretávať mimo pracovný prostredie. Preto organizujeme pravidelné spoločné firemné akcie (hory, voda, kultúra, bežecké preteky a veľa iných zážitkov).

Na budovanie kancelárií, skladov a liekov sa podieľajú okrem vedenia aj podriadený zamestnanci. Práce nás baví, preto je dôležité cítiť v kancelárii a ďalších priestoroch útulne a spokojne.

Moderné priestory

Na budovanie kancelárií, skladov aj lekární sa podieľa okrem vedenia tiež radový zamestnancami.

Zaujímavé platové ohodnotenie

Našich kolegov si ceníme a výška platu rastie so skúsenosťami a nadšením pre prácu.

Priateľský kolektív

Pravidelne organizujeme športové alebo kultúrne aktivity, kde sa vzájomne bližšie spoznáme.

Zľavy na sortiment

Ponúkame zaujímavé zamestnanecké zľavy na všetok sortiment (25 000 produktov) z našej ponuky.

Maznáčikovia sú vždy vítaný

Máte domáceho maznáčika a nechcete ho nechávať každý deň doma? U nás je vítaný ktokoľvek, kto má srdce.

Hlavný pracovný pomer alebo brigáda

Po dohovore ponúkame prácu alebo brigádu podľa vašich možností na HPP alebo DVP.

Možnosť kariérneho postupu

Každý v tíme má možnosť rásť v rebríčku pozícií smerom nahor. Všetko máte vo svojich rukách.

Pilulka Akadémia

Možnosť zúčastniť sa vzdelávacích kurzov a stať sa tak odborníkom vo vašom odbore.

Nápoje zadarmo

Pre našich kolegov máme v kuchynke vždy po ruke zadarmo kávu a čaj bez výnimiek pracoviska.

Absolventi

Absolventi

Nebojíme sa spolupráce s mladými ľuďmi, pre ktorých je miesta v pilulke dosť.

Karta Multisport

Vyberte si zo širokej ponuky športových aktivít a my vám k nim pomôžeme.

Kurzy angličtiny

Stávame sa medzinárodnou organizáciou a dávame všetkým možnosť sa na to pripraviť.